Home » Wydarzenia » Radosny powrót do szkoły

 

Radosny powrót do szkoły

 

Powrót naszych uczniów do szkoły był bardzo radosny, na naszych uczniów czekało wiele atrakcji : wyjazdy, wyjścia klasowe, wycieczki. Bardzo chcieliśmy, aby uczniowie czuli się dobrze.

Wyjazd klasy V i VI – OSir Bunkry w Świdnicy.

grupa dzieci rzuca rzutkami do balonów grupa uczniów oczekuje w kolejce do strzelania z łuku grupa uczniów obserwuje kolegę strzelającego z wiatrówki grupa dzieci stoi na skrzynkach uczniowie przechodzą po skrzynkach tak aby nie upaść na ziemię uczniowie stojący na skrzynkach podają sobie kolejne aby przejść jak najdalej zdjęcie przedstawia ucznia w stroju moro i wojskowym hełmie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyjazd klas IV, V na kręgielnię.

grupa uczniów na kręgielni przygotowuje się do pchnięcia kulą chłopiec udaje się z kulą na swój pas chłopiec przygotowuje się do strącenia kręgli chłopiec wchodzi z kulą na swoje stanowisko chłopiec z kulą w dłoni na swoim pasie do gry uczniowie na kanapach obserwują grę kolegów uczniowie dopingują ze strefy przy stolikach swoich kolegów

 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status