Home » Wydarzenia » Dzień Dziecka w parku trampolin Skokoloco

 

Dzień Dziecka w parku trampolin Skokoloco

 

W zeszłym tygodniu uczniowie klas 1-3 odwiedzili park trampolin w Zielonej Górze. Wyjazd nie odbył się bez przyczyny, wycieczka została zorganizowana z okazji Dnia Dziecka obchodzonego 1 czerwca. Wygibasów i skoków nie było końca!

 

Na zdjęciu widać dwóch chłopców z klasy 1 na trampolinieNa zdjęciu widać dziewczynkę z klasy 3 na trampolinieNa zdjęciu widać dziewczynkę z klasy 2 na trampolinieNa zdjęciu widać dziewczynkę z klasy 2 na trampolinieNa zdjęciu widać 4 dziewczynki z klas 1-3. Skaczą do basenu z gąbkami.Na zdjęciu widać dwóch chłopców grających w koszykówkęNa zdjęciu widać uczniów klad 1-3 uczestniczących w zajęciach w parku trampolinNa zdjęciu widać chłopca i dziewczynkę z klasy 3 siedzących na trampolinieNa zdjęciu widać grupę dzieci siedzących na trampolinachNa zdjęciu widać chłopca w trakcie skoków na trampolinieNa zdjęciu widać uczniów klad 1-3 uczestniczących w zajęciach w parku trampolin

 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status