Home » Wydarzenia » Nakręceni na pomaganie

 

Nakręceni na pomaganie

 

Ostatni czas sprawił, że wielu z nas zamkniętych zostało w domach. Również uczniowie Szkoły Podstawowej w Słonem musieli zaakceptować obecną sytuację. Nie znaczy to jednak, że zamknęli się na pomaganie, bowiem niedawno przed budynkiem szkoły stanęło ogromne czerwone serce na nakrętki. Mimo wszystko kontynuujemy wspieranie akcji charytatywnych. Nakręceni na pomaganie uczniowie sukcesywnie zapełniają serduszko. Warto tutaj wspomnieć, że piękna ozdoba motywująca nas do zbiórki nakrętek została w pełni zaprojektowana i wykonana przez zielonogórską firmę Team Steel. Serdecznie dziękujemy za piękny prezent, bo pamiętamy – dobro nakręca dobro!

zdjęcie przedstawia czerwone serce na zbiórkę nakrętek umieszczone na tle budynku szkolnego na fotografii widnieje pojemnik na zbiórkę nakrętek w kształcie czerwonego ażurowego serca

 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status