Home » Wydarzenia » Poznajemy kosmos z Krainą Eksperymentu

 

Poznajemy kosmos z Krainą Eksperymentu

 

Wczoraj odwiedziły nas Panie z Kariny Eksperymentu, tym razem rozmawialiśmy o Układzie Słonecznym, planetach, gwiazdach i całej przestrzeni kosmicznej. Następnie każdy z uczestników warsztatów wykonał swój własny kosmos w słoiczku.

 

Na fotografii uczniowie klasy drugiej oraz trzeciej biorą udział w prowadzonych warsztatach, na ich stołach znajdują się niezbędne przybory do wykonania eksperymentów. Na zdjęciu widać uczniów klas 1-3, którzy przystępują do rozpoczęcia warsztatów. Na ich ławkach przygotowane są przybory do przeprowadzenia doświadczeń.

Na fotografii stoją uczniowie na tle niebieskiej płachty każdy z nich trzyma w rękach planetę w takiej kolejności w jakiej występują one w Układzie Słonecznym. Na zdjęciu widać uczniów siedzących przy ławkach, przed nimi leżą przygotowane tace z przyborami do wykonania kosmosu w słoiczku. Na zdjęciu widać uczniów klasy pierwszej, na ich ławkach widać tace z barwnikami, watą, pipetami, słoikami i innymi przyborami potrzebnymi na warsztatach.

 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status