Home » Wydarzenia » Pasowanie na czytelnika biblioteki

 

Pasowanie na czytelnika biblioteki

 

W minionym tygodniu pierwszoklasiści zostali pasowani na pełnoprawnych czytelników szkolnej biblioteki. Otrzymanie miana czytelnika nie było jednak takie łatwe, bowiem pierwszaki musiały zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez Panią Ewę Mulawę. Rozwiązanie jednej zagadki pozwalało na zdobycie wskazówki do odnalezienia kolejnego zadania. Na samym końcu uczniowie trafili do biblioteki gdzie czekały na nich przygotowane przez Panią Ewę upominki. Nowi czytelnicy już korzystają z zasobów naszej biblioteki.

 

Na zdjęciu widać uczniów klasy pierwszej, którzy rozwiązują krzyżówkę dotyczącą ulubionych bohaterów dziecięcych książek.

Na zdjęciu widać uczniów klasy pierwszej wraz z panią bibliotekarką. Uczniowie rozwiązują zadanie odnalezione w bibliotece.

Na zdjęciu widać uczniów klasy pierwszej wraz z panią bibliotekarką. Uczniowie rozwiązują zadanie odnalezione w bibliotece.

Na zdjęciu widnieją uczniowie klasy pierwszej, którzy składają w bibliotece przysięgę małego czytelnika.

Na fotografii widać uczniów klasy pierwszej tuż po pasowaniu na czytelnika. Każdy z nich ma w ręce nagrodę książkową oraz pamiątkowy dyplom.

 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status