Home » Wydarzenia » Szkolny etap konkursu recytatorskiego

 

Szkolny etap konkursu recytatorskiego

 

Z końcem lutego w naszej szkole zorganizowany został konkurs recytatorski. Występy najlepszych mówców zostały nagrane oraz wysłane do Gminnego Ośrodka Kultury w Świdnicy. Miło nam również poinformować, że aż trzech uczniów naszej szkoły zostało wytypowanych do etapu powiatowego Zuzanna Szczecińska z klasy II oraz dwie uczennice z klasy I Martyna Sochacka i Zuzanna Hausler. Ze względu na aktualną sytuację spowodowaną pandemią, konkurs odbywa się w formie zdalnej.  Wykony laureatów zostały nagrane za pomocą profesjonalnego sprzętu przez pracownika GOK-u. Trzymamy kciuki!

 

 

 

 

 

 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status