Home » Wydarzenia » Ferie 2020

 

Ferie 2020

 

Pierwszy tydzień ferii już za nami. Warto więc wspomnieć co działo w ramach ferii organizowanych w naszej szkole. Nasi uczniowie uczestniczyli w bogatej ofercie zajęć zarówno w szkole jak i poza nią. Pierwszego dnia na uczniów czekały zmagania sportowe, następnie odwiedzili nas pracownicy GOK wraz z przygotowanymi warsztatami plastycznymi. Kolejnego dnia wyjechaliśmy do Zielonej Góry, aby wyszaleć się w sali zabaw AREK. Kolejną atrakcją były odwiedziny biblioteki im. K.C. Norwida, gdzie przygotowano dla nas teatrzyk chiński oraz wykład o memach. W środę gościliśmy w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Sulechowskiej, tam każdy z naszych uczniów mógł sprawdzić się w ćwiczeniach, które muszą pokonać strażacy w trakcie testów. Tego samego dnia czekał na nas seans kinowy w Cinema City gdzie obejrzeliśmy film pt. „Fajni i Tajni”. Czwartek był dniem rozgrywek drużynowych w grach takich jak: 1 z 10, Koło Fortuny, Milionerzy. W drugiej połowie dnia wybraliśmy się do firmy Kampol specjalizującej się w produkcji pościeli wełnianej. Poznaliśmy proces produkcji pościeli oraz całą gamę produktów oferowanych przez firmę. Finalnie każdy z naszych uczniów został obdarowany wyjątkową poduszką. Piątek natomiast obfitował w pyszną rozpustę, przygotowaliśmy gofry, pyszne wafle z dodatkami jak również tortille nadziewane przeróżnymi składnikami.