Home » Klub Karate » Kolejny turniej karate

 

Kolejny turniej karate

 

Podopieczni sensei A. Wąsika z trzech szkół wzięli udział w ogólnopolskim turnieju karate o puchar prezydenta Zielonej Góry i zdobyli 31 medali, z czego 23 w konkurencji „pokazowej” oraz 8 w konkurencjach zawodniczych. Nasza uczennica Martyna Sochacka zdobyła srebro w kategorii kata.

karatecy na macie w konkurencji pokazowej karatecy na macie w konkurencji pokazowej karateka na macie w konkurencji pokazowej karateka na macie w konkurencji pokazowej karatecy na macie w konkurencji pokazowej uczennica z medalem w konkurencji zawodniczej karate

 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status